Czy pojemnik na patyczki kosmetyczne musi być nudny?

0
745

Estetyczny wygląd zaaranżowanej łazienki to nie tylko gustownie zestawiona glazury z elementami wyposażenia, ale także dodatki takie jak, ręczniki czy organizery na kosmetyki. Czy pojemnik na kosmetyki może być ładnym akcentem w pomieszczeniu? Warto zastanowić się nad dostępnymi rozwiązaniami.

Organizery łazienkowe do szafek

Urozmaicony wybór mebli łazienkowych pozwala na wybór akcesoriów  kosmetycznych dopasowanych do wymiarów szafki. Lustra otwierane z reguły nie są głębokie, dlatego w tym przypadku sprawdzą się  organizery łazienkowe o niewielkich wymiarach. Płatki kosmetyczne czy patyczki nie pozostaną już w nieładzie, a przybory do makijażu znajdą swoje miejsce. Pojemnik łazienkowy może posiadać przegródki, osobno wydzielone na pędzle do malowania, na cienie do oczu oraz szminki. Właściciele mebli łazienkowych o większych wymiarach, mogą wybrać większe kasetki do przechowywania chusteczek higienicznych. Organizery na kosmetyki posiadają również elementy drewnopodobne, chromowane, wówczas pozostawione na otwartej półce stają się elementem uzupełniającym aranżację.

Organizer łazienkowy okazuje się niezbędnym elementem torby podróżnej. Do zakręcanego pojemnika można schować maść czy krem, jeżeli nie musisz zabierać całego opakowania, tylko niewielką ilość.

Organizery na kosmetyki do szuflad łazienkowych

Producenci pojemników na kosmetyki nie zapomnieli o praktycznych rozwiązaniach do szuflad. Utrzymanie porządku nigdy nie było takie proste. W postaci wkładów czy organizerów zamykanych dają możliwość schowania kosmetyków wrażliwych na zabrudzenia. Waciki         i patyczki kosmetyczne będą zawsze w zasięgu ręki, a golarki czy żyletki pozostaną w bezpiecznym miejscu, poza zasięgiem dzieci.

Dodatki do łazienki, jako praktyczny szczegół w aranżacji

Ładny organizer nie musi być schowany w szafce czy szufladzie. Pozostawiony w widocznym miejscu stanowi element aranżacji. Tak uporządkowane kosmetyki nie burzą estetyki i ładu w łazience, a nawet pomagają w utrzymaniu porządku. Bogata propozycja pojemników na kosmetyki do łazienki daje możliwość, wybrania modelu z pokrywką, która uchroni drobne przedmioty kosmetyczne przed wilgocią. Ciekawa forma i kolorystyka stanie się częścią spójna z całą aranżacją w łazience.

Organizery łazienkowe zostały zaprojektowane również dla posiadaczy łazienek urządzonych w stylu industrialnym. Wózek w kolorze czarnym to nie tylko niezbędnik na kosmetyki, ręczniki, ale estetyczne uzupełnienie pomysłu na łazienkę. W połączeniu z czarną armaturą stworzy nietuzinkową aranżację. Gdy tylko znudzi się, jako dodatek łazienkowy znajdzie swoje miejsce w kuchni lub w pokoju dla dzieci. Zamontowane kółka dają możliwość na sprawne przestawienie takiego organizera łazienkowego. W okresie letnim półki mogą pomieścić kwiaty, a sam wózek będzie akcentem kompozycji na balkonie, tarasie.

Pomieszczenia zaprojektowane w jednolitych kolorach, można ożywić organizerem łazienkowym w wybranej kolorystyce lub pojemnikiem zawierającym elementy drewnopodobne. Obok zalet praktycznych posiadają potencjał detalu uzupełniającego całą aranżację nie tylko łazienkową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here