Jaki telewizor wybrać do 3000 zł?

Kiedy stary telewizor odmawia posłuszeństwa, często ustalasz sobie budżet jaki jesteś w stanie przeznaczyć na nowy. Średnia kwota, którą Polacy wydają na tę zachciankę oscyluje w graniach 3000 złotych. Czy za tę kwotę można kupić sprzęt na długie lata? Owszem, na rynku pełno jest urządzeń spełniających powyższe kryterium. Zatem jaki telewizor do 3000?
Poniżej kilka wskazówek, które z pewnością ułatwią Ci podjęcie decyzji. Musisz jednak mieć świadomość, że za tę kwotę nie kupisz telewizora z szeroką paletą barw, czy z wysokiej jakości materiałów. Pomimo tych wszystkich mankamentów można kupić fajny sprzęt, z nawet 49 calami. Wystarczy poszukać dobrych okazji.
Zwróćmy uwagę na Samsunga. Sprzęty są wysokiej jakości. Posiadają świetny kontrast, co dodatkowo przemawia na plus. Za cenę 3000 możemy dostać nawet 50 calowego giganta. Pamiętajmy jednak, że taka wielkość musi być oczywiście dostosowana do wielkości pokoju, gdzie będzie stał sprzęt.
Na kolejną pochwałę zasługują telewizory marki Panasonic. Producent istnieje na rynku od bardzo dawna. Ma świetną renomę i co najważniejsze: dostęp do części jest odpowiednio dobry. Jakość kolorów na najwyższym poziomie. Telewizory często posiadają opcję upłynniania ruchu, szybki system operacyjny no i przede wszystkim rozsądna cena. Może i nie mają 3D, ale zapewne połowa z nas nie używała by tej opcji.
Świetnym wyborem będzie również firma Sony. Podobnie jak Panasonic sprzęty mogą pochwalić się dobrym wyświetlaczem ze świetnym kontrastem. Ogólnie na plus.
LG posiada swoich przeciwników, ale ma i dużo zwolenników. Producent w swoich sprzętach często stosuje niską wartość opóźnienia sygnału. Śmiało można stwierdzić iż LG nie oszczędza na wyświetlaczach. Świetny kontrast i idealne odwzorowanie koloru. Często można spotkać opcję Wi-fi, czy Bluetooth.
Okazuje się, że na rynku jest również wiele innych modeli telefonów za kwotę mniejszą, ale również wartą uwagi. Warto jednak pamiętać, że w tej kwocie nie dostaniemy jakiś wygórowanych bajerów. Mimo, że większość producentów oferuje telewizory od 50 do 55 cali, można i kupić coś znacznie większego. Jeszcze nie dawno można było pomarzyć o takim luksusie. Dziś to norma prawie w każdym domu. Czy wielkość ma znaczenie? To zależy, jak na to popatrzymy. Nie kierujmy się zasadą ,,im więcej tym lepiej”, która akurat w tym przypadku nie ma żadnego odzwierciedlenia. Najważniejsze, aby zwrócić uwagę na jakość wykonania. Niektóre elementy mogą być wykonane z plastiku. Może wystarczyć również chwila nieuwagi, co spowoduje powstanie rysek lub innych uszkodzeń mechanicznych.
Jaki telewizor do 3000? Jak widać wybór jest ogromny, a co wybierzemy to zależy wyłącznie od nas i od tego jakich bajerów potrzebujemy. Mimo, że kwota wcale nie jest szalenie wysoka, można kupić za nią dobry sprzęt. Przed zakupem warto skonsultować swoją decyzję np. w internecie z innymi użytkownikami, którzy kupili podobny sprzęt i mogą wypowiedzieć się na temat użytkowania. To z pewnością ułatwi podjęcie tej ważnej decyzji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here