życzenia wielkanocne

Życzenia wielkanocne to jest to idealna okazja do tego, aby wyrazić szacunek i do bliskich, ale także do dalszych znajomych lub współpracowników. Wysłanie do kogoś życzeń wielkanocnych to nie tylko pokazanie, że pamięta się o kimś, ale też pokazanie, że darzysz kogoś szacunkiem i zależy Ci na kontakcie z tą osobą. Poniżej znajdą się propozycje zarówno te śmieszne, jak i te oficjalne, które będą idealnym rozwiązaniem np. dla naszego szefa.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/zyczenia-wielkanocne/

Okaż życzliwość w świątecznym czasie

Wielkanoc to przede wszystkim czas zjednoczenia. Ponadto jest to okres wyjątkowy, przepełnionymi pięknymi tradycjami. Jedną z tych tradycji jest przekazywanie sobie życzeń. Jeszcze całkiem niedawno wypisywało się życzenia na kartkach, które na kilka dni przed Świętami wysyłało się do odbiorcy. Dziś robi się to za pomocą telefonu.

Życzenia wielkanocne – ważna zasada

Dość ważną zasadą, jeśli chodzi o składanie życzeń świątecznych, jest to, aby starać się nie kopiować treści i nie wysyłać do wszystkich tego samego. Postaraj się, aby życzenia były jak najbardziej indywidualne. Będzie to z pewnością miła niespodzianka dla osoby, z którą jesteś w bliższej relacji. Jeśli natomiast nie masz większej więzi z daną osobą, ale wypada Ci złożyć życzenia możesz skorzystać z gotowych rozwiązań.

Życzenia wielkanocne – na co się zdecydować?

Śmieszne wierszyki świąteczne dla znajomych i rodziny

Żeby śmiały się pisanki, uśmiechały się baranki, mokry Śmigus zraszał skronie, dużo szczęścia sypiąc w dłonie
Wesołego królika, co po stole bryka, spokoju świętego i czasu wolnego, życia zabawnego w jaja bogatego i w ogóle wszystkiego kurcze najlepszego!
Dwa kurczaczki się spotkały i pisankę dać nam chciały. Z jajka woda wyleciała, Śmigus – dyngus obwieszczała. Wesołego Alleluja!

Życzenia oficjalne dla współpracowników i dla szefa

Z okazji Wielkanocy życzę zdrowych, ciepłych, rodzinnych świąt oraz samych pogodnych chwil
Szczere życzenia radosnych i miłych Świąt Wielkanocnych, smacznego Święconego oraz mokrego Dyngusa
Niech Święta Zmartwychwstania Pańskiego będą czasem nadziei i niech przyniosą Państwu wiele szczęścia i radości, tak byście zawsze z ufnością spoglądali w przyszłość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here