Jak sprawdzić kto odwiedza profil na Instagramie

Obecnie Instagram jest najpopularniejszym serwisem społecznościowym do udostępniania zdjęć i filmów. Jego niezwykłe cechy są głównym powodem jego popularności. Teraz Instagram jest częścią Facebooka, więc ludzie go uwielbiają. Jeśli korzystasz z Instagrama, możesz zobaczyć profil dowolnego użytkownika, o ile jego profil nie jest prywatny.

Wielu z nas chce wiedzieć, kto oglądał nasz profil na Instagramie i kto jest stalkerem na aplikacji. Czy istnieje taka możliwość?

Czy mogę sprawdzić, kto oglądał mój profil na Instagramie?

„Kto śledzi mój profil na Instagramie?” –  to jedno z najczęściej zadawanych pytań w Internecie. Stalker na Instagramie może sprawiać duże kłopoty, dlatego niektórzy ludzie chcą wiedzieć, kto ich followuje.

Oficjalnie nie ma możliwości sprawdzenia stalkerów na Instagramie i zobaczenia, kto przeglądał Twój profil na Instagramie. Jest jednak na to inna metoda.

Metody wyszukiwania Twoich stalkerów na Instagramie

Główne pytanie brzmi: dlaczego chcesz sprawdzić, kto ogląda i śledzi Twoje konto na Instagramie. Ludzie mają bzika na punkcie rangi i popularności. Jeśli możesz sprawdzić, kto cię śledzi na Instagramie, możesz zmierzyć również swoją popularność.

Osoby stalkujące i obserwujące na Instagramie są ogólnie dobre, ale nie powinieneś być wyrozumiały, jeśli chodzi o swoje bezpieczeństwo. Czasami stalkerzy też mogą być niebezpieczni. – ostrzega Instagramowy ekspert z Tanielajki.pl

Aplikacje na Androida, aby zobaczyć, kto oglądał mój Instagram

1. Profile+ Followers & Profiles Tracker

Korzystając z opcji Profile+ Followers & Profiles Tracker, możesz zobaczyć, kto ogląda Twój profil na Instagramie. Możliwe jest śledzenie tych prześladowców, którzy obserwują, przestają obserwować lub blokują Cię na Instagramie, którzy przeglądają i zapisują Twoje historie i posty na Instagramie. Może wysyłać powiadomienia o wszystkich działaniach. Możesz tworzyć statystyki dla dowolnego profilu i przypinać swoje ulubione profile na Instagramie, aby stworzyć własną oś czasu.

Po przetestowaniu stwierdziłem, że ta aplikacja daje lepsze wyobrażenie o tym, kto ogląda mój profil na Instagramie. Posiada prosty i przyjazny dla użytkownika interfejs. Możesz łatwo poznać stalkerów na swoim profilu na Instagramie.

2. Follower Analyzer dla aplikacji Instagram

Ciekawie jest zobaczyć, kto przegląda Twój profil na Instagramie.

Możesz zainstalować aplikację „Follower Analyzer for Instagram”, aby mieć oko na stalkerów. Użytkownicy Androida mogą go znaleźć w Google PlayStore, a użytkownik iOS – w Apple App Store.

Wszystko, czego potrzebujesz, to zarejestrować konto w aplikacji, potem aplikacja rozpocznie analizę Twojego profilu na Instagramie i obserwujących.

To fantastyczne wiedzieć, kto oglądał Twoje konto na Instagramie. Śledzi również, kto jest zainteresowany Twoimi zdjęciami i historiami.

Łatwo jest odpowiedzieć, kto oglądał mój profil na Instagramie za pomocą tej aplikacji. Więc przestań zgadywać i zbierz wszystkie informacje o stalkerach .

3. Wgląd obserwujących na Instagram, Tracker, Analyzer App

Ta aplikacja generuje regularne raporty o osobie, która śledzi mój Instagram. Tak, warto wiedzieć, kto śledzi mnie na Instagramie.

Ta bezpłatna aplikacja na Instagramie wysyła powiadomienie push, gdy ktoś zaangażuje się w Twój post, historię lub film na Instagramie.

Czy w tej aplikacji widzisz, kto ogląda Twój Instagram?

Tak oczywiście.

Wymieniliśmy tę aplikację, ponieważ jest bardzo przydatna, jeśli chodzi o śledzenie prześladowców na Instagramie na Twoim profilu, poście, historii lub filmie.

4. InReports – Followers, Story Analyzer dla Instagrama

Jeśli chcesz wypróbować więcej aplikacji, nie możesz zignorować InReports – Followers, Story Analyzer dla Instagrama, który pomaga śledzić, kto ogląda Twój Instagram lub kto przeglądał Twój profil i historie na Instagramie.

Przestań zadawać sobie pytania – czy mogę zobaczyć, kto ogląda moje zdjęcia z Instagrama. Otrzymasz odpowiedź, korzystając z tej aplikacji Instagram Stalker.

Ta aplikacja ma uproszczony interfejs użytkownika i pozwala użytkownikom generować raporty o tym, kto ich śledzi na Instagramie.

5. Find My Stalker – Follower Analyze dla Instagrama

Jeśli zastanawia Cię kto ogląda Twoją historię na Instagramie, to taa aplikacja Ci w tym pomoże.

Jak sprawdzić, kto oglądał Twoją historię na Instagramie? Wielu użytkowników Instagrama polega na dokładności tej aplikacji Instagram Stalker. Ten jest zalecany, jeśli chcesz śledzić, kto oglądał mój profil na Instagramie i historie. Jak nazwano, może dać wgląd w obserwujących i historie na Instagramie.

6. FollowMeter na Instagram

Followermeter umożliwia śledzenie obserwujących na Instagramie i osób, które nie obserwują. Można powiedzieć, że jest to menedżer Instagrama. Użytkownicy mogą zarządzać obserwującymi na Instagramie i uzyskać szczegółowe informacje na temat swojego konta na Instagramie.

7. ZStalker Reports – kto oglądał mój profil na Instagramie

Osobiście uwielbiam aplikację Stalker Reports, ponieważ daje najdokładniejsze wyniki dotyczące tego, kto oglądał moją historię na Instagramie. Możesz zainstalować tę doskonałą aplikację, aby znaleźć prześladowców swojego konta na Instagramie. Pobieranie, instalowanie i używanie tej aplikacji nie jest skomplikowane.

Ja i moi przyjaciele uważamy, że aplikacja Stalker Reports zapewnia w 100% dokładne wyniki. Więc też możesz jej zaufać. Dzięki temu jesteś świadomy obserwujących i stalkerów przeglądających Twoje zdjęcia i historie na Instagramie. Daje również powiadomienia o osobach, które przestały obserwować, blokowały i nigdy nie śledziły.

Jeśli znasz swoich stalkerów, możesz im odpowiedzieć. Zaskoczy ich i zwiększy Twoją wartość w ich oczach.

Aplikacje na iOS, aby zobaczyć, kto oglądał Twój Instagram

1. Aplikacja Visitors Pro

To pytanie jest ciężkie. Jak sprawdzić, kto przegląda Twój profil na Instagramie? Kto oglądał moje zdjęcia na Instagramie? Kto oglądał moją historię na Instagramie? Odpowiedzi są instalowane w aplikacji „Visitors Pro”.

Po prostu zainstaluj tę aplikację i pozwól jej zbierać dane z Instagrama. Po automatycznych obliczeniach możesz sprawdzić dokładne wyniki prześladowców, którzy przeglądali Twój profil na Instagramie. Będziesz wiedzieć, kto jest najbardziej zainteresowany Twoimi obrazami i historiami. W ten sposób ta aplikacja pomogła mi śledzić, kto najczęściej oglądał moje konto na Instagramie.

2. Analyzer Plus – obserwatorzy Insta

Po zainstalowaniu aplikacji „Ig Analyzer: Follower Analysis” możesz zbierać raporty obserwujących, którzy sprawdzają i śledzą Twoje konto na Instagramie i są zainteresowani Twoimi historiami i postami na Instagramie.

Wspaniale jest zobaczyć, kto ogląda Twoje konto na Instagramie za pomocą tej aplikacji. Może powiadamiać Cię o obserwujących, którzy są zainteresowani i zaangażowani w Twoje posty na Instagramie.

Czy mogę zobaczyć, kto przegląda moje posty na Instagramie? Tak, możesz. Wszystkie opcje uruchamiania i korzystania z aplikacji są bardzo proste. Aplikacja działa dość szybko. Nowicjusze mogą z łatwością z niego korzystać. Jest to jedna z najlepszych aplikacji do wyszukiwania prześladowców na Instagramie.

3. Profile+ Unfollowers Analysis

Nie daj się zmylić z nazwą. Może zrobić za Ciebie prawie wszystko. Jeśli chcesz przetestować więcej, najlepszą opcją jest aplikacja „Profile+ Unfollowers Analysis”. Możesz regularnie śledzić osoby, które przeglądają lub prześladują Twoje konto na Instagramie. Jeśli pytanie nadal Cię śledzi, czy mogę zobaczyć, kto ogląda moje zdjęcia z Instagrama? Odpowiedź brzmi: tak. Dodatkowo ta bezpłatna aplikacja ma dobry interfejs użytkownika.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here