Nowoczesne zabiegi transplantacji włosów

Łysienie zawsze jest źle postrzegane przez osoby, które dotyka. Najbardziej z tego powodu cierpią kobiety, dla których jest to ogromna tragedia, ale także i mężczyźni nie są zadowoleni, gdy na głowie robią się im zakola. W dzisiejszych czasach problem łysienia został już dokładnie opracowany i dzięki innowacyjnym technikom można zaradzić temu problemowi.

Przeszczep włosów

Na łysienie zaradzić można przeszczepem włosów. Tego typu transplantacja włosów polega na zrobieniu przeszczepu zdrowych mieszków włosowych w miejsca, gdzie jest ich brak. Technika i metoda jest wciąż unowocześniana i pomału zabiegi te stają się prawdziwym krokiem w przyszłość. Nowoczesny przeszczep włosów Śląsk jako wielka aglomeracja proponuje pacjentom. Jest tam kilka klinik, które dokładnie opracowały już metody transplantacji włosów. Jednak najbardziej znana jest transplantacja włosów Katowice. W mieście tym znajduje się klinika, w której potrafią zaradzić na łysienie przy pomocy nowoczesnego robota Artas.

Jak działa robot ARTAS?

Transplantacja włosów Katowice to klinika, do której został sprowadzony nowoczesny robot, przy pomocy którego przeprowadzane są zabiegi przeszczepu włosów.Jest to przykład sztucznej inteligencji, która analizuje, bada, sprawdza i idealnie przeprowadza cały zabieg. Algorytm sztucznej inteligencji zawarty w robocie pozwala na wykonanie zabiegu bezboleśnie i szybko. Sam pacjent jest usadzony komfortowo w fotelu, a pracujący przy nim robot pracuje bardzo cicho.

Efekty zabiegu

Przeszczep włosów Śląsk reklamuje w wielu swoich katalogach jako innowacyjną metodę. Katowice to miejsce, jedyne obok Warszawy, które posiada tego typu robot, przystosowany do przeszczepu włosów.Efekty zabiegów są spektakularne, w bardzo szybkim czasie pacjenci mogą cieszyć się bujną czupryną, która będzie już stała. W żadnym wypadku nie będzie żadnych blizn, a czas rekonwalescencji będzie bardzo krótki. Podczas samego zabiegu pacjenci nie odczuwają żadnego dyskomfortu, a odczuwalny ból jest minimalny. Końcowy efekt takich zabiegów jest trwały i naturalny.Można śmiało dzisiaj powiedzieć, że dzięki transplantacji włosów w Katowicach osoby, których dotyka łysienie mają nadzieję na ponowne ich odzyskanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here