Depilacja laserowa

Epilacja laserowa staje się z Polsce coraz popularniejsza. Coraz więcej osób przekonuje się, że jest to metoda znacznie bardziej opłacalna oraz wygodniejsza niż wszelkie inne gdy chodzi o usuwanie zbędnego owłosienia. Warto jednak wiedzieć o niej kilka rzeczy, by nie narazić się na rozczarowanie czy wręcz niebezpieczeństwo.

Nie wszystkie rodzaje włosów depilowane są wszędzie

Warto wiedzieć przede wszystkim, że depilacja laserowa katowice często dedykowana jest tylko posiadaczom ciemnych i mocnych włosów. Dotyczy to miejsc dysponujących laserami starszej generacji. Nowsze potrafią już usuwać wszelkie włoski, nawet jasne i cienkie, dlatego jeśli ma się takie właśnie owłosienia, trzeba szukać takiego gabinetu oferującego depilację laserową w Katowicach, który umożliwi pozbycie się włosków wszelkiego rodzaju

Depilacja laserowa Katowice nie jest całkiem bezbolesna

Choć najnowocześniejsze lasery minimalizują przykre odczucia, trzeba liczyć się z tym, że zwłaszcza w czasie usuwania włosków z najbardziej wrażliwych miejsc pojawią się pewne odczucia. Jest to nie tyle nawet ból co swojego rodzaju kłucie czy też lekkie oparzenia (skóra może być też zaczerwieniona). Szykować się na to muszą zwłaszcza osoby chcące depilować na przykład brzuch, uda, okolice bikini (zwłaszcza na sposób brazylijski), a także pachy.

Ile zabiegów?

Jeśli ktoś ma nadzieję, że depilacja Katowice w jego przypadku przyniesie błyskawiczny efekt, to niestety może się rozczarować. Po każdym zabiegu włoski odrastają coraz słabiej, mogą też wypadać z cebulkami, ale, by cieszyć się efektem idealnie gładkiej skóry, trzeba wykonać zwykle nawet kilkanaście zabiegów. Co ważne, to, ile zabiegów będzie potrzebne, okazuje się już w toku ich wykonywania, więc nie można oczekiwać, że kosmetyczka już na początku powie, na co trzeba się przygotować. To niestety sprawia, że trudno jest oszacować, kiedy będzie można cieszyć się już ostatecznym efektem i jakie będą łączne koszty.

Depilacja tylko zimą

Planując depilację w Katowicach, warto też wiedzieć, że najlepiej jest zdecydować się na to rozwiązanie w miesiącach zimowych. Dlaczego? Depilacja Katowice nie może być przeprowadzana na silnie opalonej skórze ani też bezpośrednio po zabiegu nie można wystawiać skóry na silne słońce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here